Nové webové stránky VetPark

 

Manažeři společnosti VetPark, ve spolupráci s webmastery Gladio marketing, pro vás připravili zbrusu nové webové stránky.

 

Naše centrální internetové stránky www.vetpark.cz, které si "naladíte" také na adrese www.veterina-vetpark.com, vám od nyní nabízejí kompletní přehled nad celou sítí VetPark. Nové stránky vám přinášejí informace o našich veterinárních lékařích a technicích, dále užitečné informace jako např. přehled otevíracích dob jednotlivých poboček či rozpis služeb veterinárních lékařů na všech pobočkách.

 

Na stránkách dále najdete registrační formulář, který vám umožní získat výhody stálého zákazníka již při první návštěvě našich poboček a zaregistrovat vašeho domácího mazlíčka z pohodlí vašeho domova.

 

Výroba webových stránek, stejně jako  stálý servis a dozor, byla předána zkušeným webmasterům partnerské společnosti Gladio Marketing, 

 

 

Naše pobočky najdete nyní na těchto adresách:

 

wwww.veterinarni-nemocnice-brandys.com

 

www.veterinarni-klinika-praha.net

 

www.veterinarni-klinika-brno.com

 

www.veterinarni-klinika-melnik.com

 

www.veterinarni-ordinace-boleslav.com

 

www.veterinarni-ordinace-celakovice.com

 

 

Všechny původní webové adresy VetPark, jsou stále funkční a vždy se jejich pomocí dostanete na tu správnou stránku, kterou hledáte.

 

Každou naši pobočku dále najdete také na sociálních sítích Facebook, Google+ a Twitter. Jednotlivé webové stránky našich poboček jsou s nimi náležitě propojeny.

 

Všechny naše stránky jsou propojené systémem blogu, jehož pomocí vás budeme informovat nejen o novinkách ze života našich veterinárních klinik, nemocnic a ordinací,  ale také vám budeme vyprávět zajímavé příběhy našich pacientů.

 

Nejen to, ale i mnoho dalšího najdete na našich nových webových stránkách, stačí jen nalistovat adresu centrální internetové stránky naší sítě: www.vetpark.cz.

 

Pokud vám na stránkách něco podstatného chybí, neváhejte se obrátit na naše webmastery s připomínkou na email info@gladiomarketing.com

 

 

 

Please reload

Doporučené

Zřizujeme novou kliniku v Neratovicích!

1/4
Please reload

Poslední články
Please reload

Kategorie
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • RSS Social Icon