top of page
Veterina VetPark
Veterinární klinika Brno

Adresa

Heršpická 1009/11c

Brno

639 00

Kontakty

Tel:       +420 725 969 964

brno@vetpark.cz 

www.veterinarni-klinika-brno.com

Ordinační hodiny

Rozpis služeb

po-pá          9-12 a 13-19

neděle      14-19

Personál

Veterinář     MVDr. Alžběta Marečková (Doktorová)

Veterinář     MVDr. Lenka Pokorná

Veterinární sestra      Simona Fuitová

Odborný konzultant     MVDr. Dominik Vlach

Odborný konzultant     MVDr. Jan Šterc

Informace o pobočce

 

Referenční veterinární klinika VetPark v Brně je moderně zařízené pracoviště, na kterém nabízíme širokou škálu odborných služeb. Od počátku provádíme většinu, i složitých a jinde nedostupných, zákroků včetně CT vyšetření. Na klinice můžeme operovat a ordinovat ve 2 ambulancích naráz. Klinika disponuje čekárnou, velkou vyšetřovnou s počítačovým tomografem a špičkovým rentgenem a ultrazvukem, hospitalizační místností, operačním sálem, meziskladem, zázemím pro personál a vlastním parkovištěm pro klienty. V areálu H-Parku je taktéž PetCenter, největší prodejna chovatelských potřeb v Brně. Plocha kliniky je 130m2, plocha areálu PetCenter cca 1000m2 čtverečních. Na klinice pracují stabilně tři lékaři, pomocný personál a externisté. 

Vybavení pobočky

 

CT, RTG, skiaskop, USG, endoskop - gastroskop, bronchoskop, arthroskop, laparoskop, 2x elektrokauter, ORL souprava, otoskop, ophtalmoskop, desinfektor, autokláv, 2x horkovzdušný sterilizátor, hydraulický operační stůl, 1x vyšetřovací stůl, 1x vyšetřovací světla, 1x operační světla, 4x hospitalizační box, 2x kyslíkový box, operační mikroskop, 1x laboratorní mikroskop, chirurgické instrumentárium, injektor-dávkovač kontrastní látky, sterilizační kontejner, chirurgická odsávačka, 2x holící strojek, čistící stroj, 2x infuzní pumpa, 2x lineární dávkovač, 2x inhalační anestezie, přístroj na umělou plicní ventilaci, 3x kardiomonitor, digitální váha pro zvířata.

Služby poskytované na pobočce

Pohotovost: 24hod denně po předchozí telefonické domluvě 

Diagnostika: CT diagnostika, RTG, USG diagnostika, skiaskopie, endoskopickcká diagnostika - bronchoskopická, gastroskopická, rhinoskopická, colonoskopiická, otoskopická a další vyšetření.

Chirurgie: na brněnské klinice provádíme většinu interních a chirugických ošetření, ordinují zde zkušení lékaři pod vedením Dr.Doktorové. Provádíme operace pupeční kýly, brániční kýly, traumatické kýly, sterilizace fen, kastrace psů, sterilizace koček, kastrace kocourů,  kastrace králíků a ramlic, nádorů sleziny, splenektomie, nádorů jater, nádorů močového měchýře, nádorů mléčné žlázy, operace močových kamenů, cizích těles v zažívacím traktu, zánětu dělohy, torse žaludku aj.

 

Urgentní medicína: traumatologie, transfúze krve

Instrumentační metody: odstranění močových kamenů, odstanění cizích těles endoskopicky.

Zobrazovací metody: CT, RTG, USG, skiaskopie, endoskopie.

Stomatologie: záchovná i ortodoncie, čištění zubního kamene ultrazvukem, broušení přerostlých zubů hlodavcům a zajícovcům, ošetření fraktury zubu, vylomení zubu, zubního kazu.

Endoskopie: flexibilní endoskopie- gastroskopie, colonoskopie, bronchoskopie

Anesteziologie: Inhalační anestezie s monitorováním životních funkcí, řízená ventilace plic.

Interní medicína: vyšetření krve - biochemické i hematologické, endokrinologické testy, genetické testy, testy na HCM koček, parazitologcká vyšetření, dermatologie, vyšetření kožních seškrabů, mikrobiologická vyšetření. Testy na infekční onemocnění psů a koček, včetně genetiky. Parvotest, FIV, FIP, FeLV testování. Koprologická vyšetření trávení i parazitologická vyšetření, vyšetření močového sedimentu, alergodiagnostika.

Kardiologie: EKG vyšetření, RTG vyšetření srdce, echokardiografie

Prevence a reprodukce: očkování, konzultace, prodej antiparazitárních preparátů, stanovení hladiny progesteronu, cytologické stanovení říje, inseminace.

Ortopedie: operace zlomenin, operace kolene : luxace patel, křížových vazů

Dietetika: poradenství v oblasti výživy, speciálních veterinárních diet a krmiv

bottom of page