Veterina VetPark
Veterinární klinika Brno
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon

Adresa

Heršpická 1009/11c

Brno

639 00

Kontakty

Tel:       +420 725 969 964

brno@vetpark.cz 

www.veterinarni-klinika-brno.com

Ordinační hodiny

Rozpis služeb

po-pá          9-12 a 13-19

neděle      13-19

Personál

Veterinář     MVDr. Alžběta Doktorová

Veterinář     MVDr. Alexandra Čápová

Veterinář     MVDr. Alexandra Kolárová

Odborný konzultant     MVDr. Dominik Vlach

Informace o pobočce

Referenční veterinární klinika v Brně je moderně zařízené pracoviště, nově otevřené na kterém budeme postupně rozšiřovat škálu nabízených služeb. Od počátku provádíme většinu i složitých a jinde nedostupných zákroků včetně CT vyšetření. Na klinice můžeme operovat a ordinovat na dvou sálech a ambulancích zaráz! Klinika disponuje čekárnou, velkou rtg vyšetřovnou s počítačovým tomografem a špičkovým rentgenem, hospitalizační místností, operačním sálem, meziskladem a zázemím pro presonál a vlastním parkovištěm pro klienty. V areálu PetCenter je rovněž výcvikové středisko pro psy, největší prodejna chovatelských potřeb v Brně a nově se připravuje psí hotel na profesionální úrovní. Plocha kliniky je 130m2, plocha areálu PetCenter cca 1000m2 čtverečních. Na klinice pracují stabilně tři lékaři, pomocný personál a externisté. POHOTOVOST 24HOD DENNĚ po předchozí tel. domluvě.

Vybavení pobočky

 

CT, rtg, skiaskop, usg, gastroskop, bronchoskop, arthroskop, laparoskop, 2x elektrokauter, orl souprava,otoskop, ophtalmoskop, desinfektor, autokláv, 2x horkovzdušný sterilizátor, hydraulický operační stůl, 1x vyšetřovací stůl,1x vyšetřovací světla,1x operační světla,4x hospitalizační box, operační mikroskop, 1x laboratorní mikroskop, chirurgické instrumentárium, injektor-dávkovač kontrastní látky, sterilizační kontejner, chirurgická odsávačka, 2x holící strojek, čistící stroj, 2x infuzní pumpa, 2x lineární dávkovač, 1x inhalační anestezie, přístroj na umělou plicné ventilaci, 3x kardiomonitor, digitální váha pro zvířata.

Služby poskytované na pobočce

Pohotovost: 24hod denně po předchozí telefonické domluvě 

Diagnostika: CT diagnostika, Rtg, Usg diagnostika, Endoskopickcká diagnostika - bronchoskopická, gastroskopická, rhinoskopická, colonoskopiická, otoskopická a další vyšetření.

 

Chirurgie: na Brněnské klinice provádíme většinu interních a chirugických ošetření, ordinují zde zkušení lékaři pod vedením Dr.Doktorové. Provádíme operace, pupeční kýly, brániční kýly, traumatické kýly, kastrace feny, kastrace psa, kastrace kočka, kastrace kocoura,  kastrace králíka, nádorů sleziny, splenectomie, nádorů jater, nádorů močového měchýře, nádorů mléčné žlázy, operace močových kamenů, cizích těles v zažívacím traktu, zánětu dělohy, torse žaludku.

 

Urgentní medicína: traumatologie, transfúze krve

Instrumentační metody: odstranění močových kamenů, odstanění cizích těles endoskopicky.

 

Zobrazovací metody: CT, RTG, USG, endoskopie.

 

Stomatologie: záchovná i ortodoncie, čištění zubního kamene ultrazvukem, broušení přerostlých  zubů hlodavcům a zajícovcům, ošetření fraktury zubu, vylomení zubu, zubního kazu.

 

Endoskopie: flexibilní endoskopie- gastroskopie, colonoskopie, bronchoskopie

 

Anesteziologie: Inhalační anestezie s monitorováním životních funkcí.

 

Interní medicína: vyšetření krve, biochemické i hematologické, endokrinologické testy, genetické testy, testy na HCM koček, parazitologcká vyšetření, dermatologie, vyšetření kožních seškrabů, mikrobiologická vyšetření. Testy na infekční onemocnění psů a koček, včetně genetiky. Parvotest, FIV, FIP, FeLV testování. Koprologická vyšetření trávení i parazitologická vyšetření, vyšetření močového sedimentu

 

Kardiologie: EKG vyšetření, RTG vyšetření srdce, echokardiografie

Prevence a reprodukce: očkování, konzultace, prodej antiparazitárních preparátů, stanovení hladiny progesteronu, cytologické stanovení říje, inseminace.

Ortopedie: zlomeniny, operace kolene : luxace patel, křížových vazů


Dietetika: poradenství v oblasti výživy, speciálních veterinárních diet

 

UKAŽ DALŠÍ FOTOGRAFIE POBOČKY >>>
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • RSS Social Icon