top of page
Veterina VetPark
Veterinární klinika Brno

Adresa

Panešova 1032/8

Mělník

276 01

Kontakty

+420 315 622 694

+420 739 065 245

+420 606 872 311

melnik@vetpark.cz 

www.veterinarni-klinika-melnik.com

Ordinační hodiny

Rozpis služeb

pondělí - pátek      9-18

sobota                    9-12

neděle                  15-18

Personál

Veterinář     MVDr. Radek Bayer

Veterinář     MVDr. Veronika Čermáková

Veterinář     MVDr. Erika Holubová

                     (na mateřské dovolené)

Veterinární technik     Tereza Krestová

Veterinární technik     Adéla Kefurtová

Veterinární technik     Tereza Pauzrová

Veterinární technik     Adriana Tatzlová

Informace o pobočce

 

Veterinární klinika Mělník disponuje dvěma ordinacemi, dvěma plně vybavenými operačními sály - septickým a sterilním, diagnostickou místností, hospitalizací a rehabilitační místností. Mezi poskytované služby patří kromě obvyklé preventivní a léčebné péče také chirurgie v bezpečné inhalační anestezii, přístrojová diagnostika - RTG s přímou digitalizací, USG včetně odborných kardiologických vyšetření, EKG, stomatologická ošetření, ošetření drobných savců - morčat, králíků, křečků. 

​Veterinární klinika se nachází v Mělníku v městské části Pšovka. Cesta k nám je snadná, po příjezdu na kruhový objezd na Pšovce u Mountfieldu se dáte směrem na Mlazice a hned první ulicí doprava.

Na moderně zařízené veterinární klinice nabízíme především vlídné, seriózní a přímé jednání a to nejen s našimi pacienty. Našim kolegům zaměstnancům zajišťujeme nepřetržité vzdělávání, spoluprácujeme s předními specialisty v daných oborech.

Nově nabízíme služby rehabilitačního centra. Rehabilitace a fyzioterapie je vhodná pro pacienty po chirurgických, ortopedických a neurochirurgických výkonech. K dispozici je řada rehabilitačních pomůcek včetně rehabilitační vany. 

Kvalitní technické zázemí Veterinární kliniky Mělník, tým zkušených veterinárních lékařů a specialistů, společně s operativními konzultacemi nám umožňují efektivně a rychle léčit i komplikované případy, se kterými si jednotlivé pracoviště nemůže poradit. Kromě řady veterinárních pracovišťs propojenou databází lékařské dokumentace, disponujeme distribučním skladem, moderním přístrojovým vybavením, krevní bankoua rezervním technickým zabezpečením. Tato koncepce nám umožňuje poskytovat špičkovou léčebnou péči a vysoce profesionální služby za bezkonkurenční ceny, v rámci celé pobočkové sítě VetPark.

bottom of page